לוגו הריונית חדש
כרית הריון
ערכות לידה

ערכות לידה

מהם ערכות לידה, למה הן פופולריות כל כך,  ואיך משיגים ערכה חינם ליולדת, אל תפספסו את הערכה שלכן ללידה, היא יכולה לשפר את החוויה הראשונית של הלידה שגם ככה לא מעט פעמים מאתגרת, אז מי צריך ערכת לידה ולא קיבל?

ערכות לידה 2024

ערכות לידה הן מוצר פופולרי, כולן רוצות ערכה שתתאים להן לאחרי הלידה, זה קל, תואם, מכובד, ובעיקר יפה ומחמם את הלב לקבל אותן,

אז מה יש בערכות לידה?
ישנם סוגים שונים של ערכות לידה שבהם יש מוצרים שונים ומגוונים, אבל בכל סוגי ערכות הלידה העקרון שחוזר על עצמו הוא חשיבה על היולדת ועל התינוק או התינוקת החדשים, ישנם ערכות המחולקות בחינם לכל זוג הורים שהוכיח שנולד להם תינוק, וישנם ערכות שנקנות כסף רב, לרוב על ידי משפחה וחברים כמתנות לקראת או לאחר הלידה, רוצים להכיר עוד את העולם של ערכות לידה? תשארו איתנו,

ערכת לידה

ערכות לידה חינם

פרסומים רבים מדברים על ערכות לידה בחינם, אלו ערכות לידה שניתנות לכל יולדת ללא עלות, אך בפועל ערכות הלידה הם לא לגמרי בחינם אלא בתשלום סימלי, (לרוב, התשלום אכן לגמרי סמלי לעומת התמורה), לרוב בערכות לידה בחינם תמצאו דוגמיות של: מגבונים, טיטולים, משחת החתלה, רפידות הנקה, מוצץ, תחליף חלב לתינוק, סבון רחצה לתינוק, ועוד….

ערכת לידה סופרפארם-

 תוכלו להשיג אותה תמורת 14.90 ש”ח בלבד, תצטרכו קודם להכנס לעמוד ערכת לידה סופרפארם, למלא את הפרטים, ואז לקבל בר קוד, ולהגיע לאחד מהסניפים עם הברקוד ועם תעודת הלידה של התינוק (או אישור מבית החולים)+ תז של אחד ההורים, ולקבל את הערכה, שימו לב- יש לכם עד 3 חודשים מרגע שהתינוק נולד לקבל את הערכה.

ערכת לידה מוצצים-

את ערכת לידה מוצצים תוכלי לקבל החל מהחודש הרביעי להריון ועד חודש אחרי הלידה, את הערכה אפשר לקבל רק אחת לשנה (גם אם יצא לך ללדת שוב באותה שנה), קבלת הערכה מותנה בהצטרפות לרשימת התפוצה של מוצצים, ובתשלום סמלי של 29 ש”ח, בערכה תקבלו: בקבוק, מוצץ, חיתולים, מגבונים, משטח החתלה, סבון, משחת החתלה, ג’ל רחצה, חברות במועדון, סדנאות להורות, כמובן שתכולת הערכה יכולה להשתנות מפעם לפעם (כרגע, נכון ליוני 2024)

ערכת לידה BE-

לחברת BE ערכת לידה שהם משווקים כערכה מפנקת, ניתן לקבל אותה על ידי הצטרפות למועדון של BE , (או לחברי מועדון קיימים), והמימוש יהיה בסניפי שופרסל דיל, תמורת 29.9 ש”ח, הם גם מציינים שניתן לקבל ערכה אחת לכל בית אב, וכמובן, עד גמר המלאי.

ערכת לידה לנסינו לאם מניקה-

ערכת לידה לנסינו מתהדרת במוצרים עבור האם המניקה, כמו צמיד הנקה, שקיות אחסון חלב, רפידות הנקה, תחבושת הגיינית ליולדת, משחת לנסינו לפטמות, את הערכה תוכלי לרכוש במחיר סמלי של 20 ש”ח, ובמעמד הרכישה תוכלי לשדרג למוצרים נוספים בקופה של חברת לנסינו, המוצרים יגיעו במשלוח על פי האפשרויות שתבחרו במעמד הרכישה של הערכת לידה.ערכת לידה סימילאק-

אם בא לכם להתפנק עם ערכת לידה סימיאלק , במחיר יחסית זול לשוק הערכות לידה שניתנו במחיר סמלי , המחיר הוא 14.9 ש”ח לערכה, והיא כוללת תחליף חלב סימילאק שלב 1, משחת החתלה, סבון לתינוק, תה, מוצץ, ספוילר, ערכת לידה סימילאק היא בעצם אותה הערכה של סופרפארם (הקישור של סימילאק יפנה אתכם לסופאפארם) כך שאם כבר לקחתם מסופרפארם אין מה לנסות שוב.

ערכת לידה "חיבוק בקופסא"-

אם תרצו לקבל מעגליס ערכת לידה חיבוק בקופסא תצטרכו למלא את הפרטים, לשלם 39 ש”ח,  ולקבל קופונים בSMS או מייל ותוכלי לאסוף את הערכה היכן שתבחרי, בערכה יש חיתולים, מגבונים, משטח החתלה, משחה להחתלה, מוצץ, חיתול טטרה/ סדין לעריסה, משחת ספירולינה, מרכך כביסה, רפידות הנקה, ועוד… הרכב המוצרים יכול להשתנות (כדאי לדעת), ערכת לידה שילב-

גם שילב מצטרפת לחגיגה ומשיקה ערכת לידה שילב שווה, תמורת 39 ש”ח תוכלו לקבל ערכת לידה עם מגוון מוצרים, ביניהם: בקבוק לתינוק, טיטולים, מגבונים, משטח החתלה (האגיס + פמפרס), מוצץ, סבון, משחת החתלה, תחליף גוף, שמפו וג’ל רחצה, מארז של חברת לנסינו, מה צריך לעשות? להכנס לקישור שצרפנו למעלה, ולהכניס את הפרטים, תקבלו קוד SMS שאותו תציגו באחד הסניפים של שילב ותאספו את הערכה לבית.

ערכת לידה האגיס-

אמנם האגיס לא השיקה (עדיין, יוני 2024) ערכת לידה משל עצמה, אך ברוב הערכות (אם לא בכולם) תוכלו לקבל דוגמיות ממוצרי האגיס, הכוללים טיטולים, מגבונים, משטח החתלה, איפה תמצאו דוגמאות להאגיס? בערכה של שילב, חיבוק בקופסא, וBE, (לכולם יש קישורים למעלה) ויתכן בעוד מקומות.

ערכות לידה חינם

למה נותנים ערכות לידה בחינם?

ההגיון פשוט, הערכות האלו לרוב הם פרסומות למוצרים שכל הורה מתחיל או תינוק מתחיל צריך להשתמש בהם, ואם הפרסומת הצליחה, יתכן שהמוצר של החברה יהיה בשימוש לאורך זמן ממושך, ובהמשך תצטרכו לקנות אותו במחיר רגיל בחנויות, בנוסף, ישנן רשתות למכירת מוצרי תינוקות שרוצות שתהיו חלק ממועדון הלקוחות שלהן, הם יעשו הרבה כדי להכניס אתכם לרשימת התפוצה ולעדכן אתכם במגוון המוצרים שיש להם, אם אתם ממילא תצטרכו את המוצרים האלו, למה לא להיות מעודכנים על הדרך במבצעים? נשמע לגמרי WIN WIN גם מצדכם, הם מפרסמים לכם, ואתם מקבלים מוצרים כמעט חינם, מושלם לא?

ערכות לידה הריון-

 אם הערכות לידה האלו הם לא הערכות שהתכוונתם, בעצם בכלל רציתם להתכונן ללידה ולקנות את כל המוצרים לתינוק, אתם מוזמנים לרוב חנויות התינוקות שקיימים בשוק, לכולם יש ערכות לידה שיכולים להוזיל לכם משמעותית את סל הקניה לתינוק, או לייקר לכם אותו (תלוי איזה סגנון אתם ברכישה), מבולבלים?

יש לדעתנו מוצרי לידה הכרחיים ולא הכרחיים בערכות הלידה המוצעות בשוק, עד אז, תשארו איתנו בשפע המידע שיש על הריון, לידה, ותינוק.8 מוצרים חשובים לערכות לידה-

ישנם מספר מוצרים שבלעדיהם קשה מאוד עד בלתי אפשרי לגדל בנוחות ובשמחה תינוק חדש שמגיע לעולם:

 1. עגלת תינוק-
  העגלה שעוזרת לנייד את התינוק ממקום למקום היא אולי הדבר החשוב ביותר שתינוק צריך, ישנם סוגים שונים של עגלות ובטווח מחירים ענק, עגלות “הסטנדרט” מגיעות עם אפשרות ל-2 שלבים או 3

 2.  אמבטיה לעגלה-
  השלב הראשוני שבו התינוק ישן קבוע בעגלה דמויית אמבטיה, לרוב מתאים עד 2-3 חודשים

 3. סלקל לתינוק-
  מצב התניידות עם רכב חייב להיות עם סלקל לתינוק, כשיש צורך להעביר את התינוק מהאוטו לעגלה במהלך היציאה, ישנם לא מעט הורים שיבחרו לא להרים את התינוק ולהעביר אותו בכל פעם כדי שלא יתעורר, ופשוט להתנייד עם סלקל שמתחבר גם לאוטו באופן בטיחותי וגם לשלד של העגלה
 4. טיולון- 
  מתאים לתינוק החל מגיל 3 חודשים, הטיולון לרוב מתאים לטיוב במצב ישיבה או שכיבה לתינוק, הוא יכול לראות את הדרך, או לשכב לישון בזמן הטיול.
 5.  מיטת תינוק-
  בתחילת חייו של התינוק רוב ההורים בוחרים להשתמש בעריסה לתינוק, היא קטנה יותר ויכולה להיכנס לכל מקום (גם לחדר שינה קטן) וכך התינוק יכול להיות בהשגחה מלאה של ההורים לאורך כל היום והלילה, בהמשך העריסה כבר לא מתאימה לצרכיו של התינוק ויש צורך לעבור למיטת תינוק שתתאים לשלב ההתפתחותי המתקדם שלו.
 6. שידת החתלה-
  ישנם סוגים שונים וגדלים שונים של שידות החתלה, אבל מה שחוזר בכולן זה שהחלק העליון של השידה יכול לשמש להחתלת התינוק (מומלץ לשים משטח החתלה, וחובה להיות עם התינוק ולשמור עליו בכל רגע בהחתלה בשידת החתלה) והמגירות שמתאימות לאחסון בגדי התינוק ומוצרי התינוק, על גודל שידת ההחתלה וכמות המגירות  אפשר להתווכח, תלוי בטעם וברצון ההורים, וגם בתקציב, אבל על הצורך בשידת החתלה אין חולק.
 7. רחצה לתינוק-
  אמבטיית רחצה לתינוק היא אחד המוצרים שכל תינוק מתחיל צריך, כדי לקלח את התינוק צריך מיומנות, לא תמיד יש להורים אומץ להחזיק תינוק קטן כל כך תוך כדי מקלחת, והפחד הזה שמא התינוק יחליק למים יצרו מוצרים נהדרים של מקלחת לתינוק, החל
  מאמבטיה מתקפלת לתינוק, ועד מזרן רחצה לתינוק שמיועד להחזיק את הראש של התינוק מחוץ למיים.
 8. משטח פעילות לתינוק-
  כל הורה רוצה שהתינוק שלו יתפתח, ולכן לדעתנו בין 5 המוצרים שצריכים להכנס לקניית משטח פעילות לתינוק נכנס במקום של כבוד, הוא מיועד לתינוק ולהורים ומאפשר התפתחות פיזית, שכלית ורגשית תקינים לתינוק שרק נולד ורוצה להכיר את העולם.

לסיכום ערכות לידה לתינוק

אם חשבתם לעצמכם “הי, איך לא כתבו את המוצר…. או המוצר….” אתם לגמרי צודקים, יש כל כך הרבה מוצרים שהתינוק שלכם צריך ורוצה, ושאתם רוצים שיהיה לו, אבל כל אחד צריך לעשות תעדוף,

וגם אנחנו העדפנו שתכירו את המוצרים שבלעדיהם לא תוכלו כמעט, ומכאן מה עוד לקנות לתינוק שלכם, השמיים הם הגבול…. והעיקר, שיהיה במזל טוב!

שתף את המאמר

מאמרים מומלצים
שלייה

שלייה

הריון הוא מצב נפלא ומלא שינויים בגוף האישה, האיבר העיקרי שמיועד להריון

קרא עוד »
0
  0
  סל הקניות שלך
  סל הקניות ריק
   Calculate Shipping
   מימוש קופון

   לחפש את המוצר המושלם עבורך

   לא מצאת את מה שחיפשת ? שלחי לנו הודעה !