לוגו הריונית חדש
כרית הריון

מוצרי הריון והנקה

מוצרי הריון
8 מוצרי הריון שכל אישה בהריון חייבת שיהיה לה, ולמה חשוב להכיר את מוצרי ההריון המיועדים ומותאמים במיוחד לאישה ההריונית.

לתינוקות ולילדים יש כמויות של מוצרים שלא תאמינו כמה הם נפוצים, על כל שימוש קטן ההורים קונים את המוצר ששייך לו או שמתאים לזה, העיקר שלא יהיה חסר שום דבר לתינוק, זה מעולה שהורים וסבים (וסבתות, וגם דודות ואפילו חברות) דואגים ודואגות לתינוקות הקטנים, באמת אסור שיחסר להם דבר,

אך כשמדברים על האישה שכרגע נמצאת בתהליך של הריון ומכינה בתוכה את התינוק, שאמנם עדיין לא רואים אותו אבל הוא שם בבטן והוא קיים, לא שמים לב שיש מוצרים שיכולים להקל עליה, להפחית ואפילו להעלים תסמינים קשים ולא נעימים שאפשר לסבול בזמן ההריון, אז איזה מוצרי הריון מומלצים לנשים בהריון?

מוצרי הריון מובילים ומומלצים:

 1. כרית הריון-
  כרית הריון מוכנה בצורה מיוחדת מאוד המיועדת לנשים בהריון, מקלה על כאבי גב, כאבי רגליים, עוזרת מאוד להקלה על קשיי שינה בהריון ומומלצת במיוחד לקראת השליש השלישי של ההריון וגם לאחר הלידה משמשת ככרית הנקה.
 2. כרית הריון פרימיום-
  כרית הריון פרימיום שמבחוץ אמנם נראית ממש דומה לכרית הריון אך היא כרית פרימיום, עם מילוי דמוי פלומת נוצות, יותר מלאה, יותר רכה, יותר מפנקת, ובמילה אחת כרית הריון פרימיום היא בהכל יותר
 3. חגורת הריון-
  כשהבטן מתחילה לבלוט כי העובר גדל וכבר אי אפשר לפספס את העובדה שבבטן הזו גדל משהו, בדיוק מתחילים תופעות של כאבי גב, ושינויי יציבה בעקבות הבטן הגודלת, שימוש בחגורת הריון נבדק ונמצא מקל משמעותית על כאבי הגב ורגליים, ועוזר להקל ולהפחית עומס ולאפשר המשך תפקוד רגיל לאישה ההריונית.
 4. שמן שקדים-
  כמעט כל דולה או מיילדת מבקשת מאישה בהריון מתקדם למרוח שמן שקדים איכותי באזור הפרינאום, שהוא האזור שאם לא יהיה גמיש מספיק בשעת הלידה עלול להחתך ולהקרע באופן שעלול לכאוב ואפילו לגרום לקושי בתפקוד רצפת האגן, שמן שקדים של וולדה הוא מהאיכותיים ביותר ומיועד במיוחד למריחה ועיסוי הפרינאום כחלק מההכנות לקראת הלידה.
 5. קרם לסימני מתיחה-
  קרמים מיוחדים המיועדים להסיר או לטשטש סימני מתיחה שנשארים פעמים רבות על הבטן ההריונית, ידוע שמריחת תכשירים יעודיים להסרת סימני מתיחה עוד בזמן ההריון עוזרים להפחית ואף להעלים צלקות של סימני מתיחה שנשארים לאחר הלידה.
 6. חזיית הנקה-
  הרבה נשים בהריון כבר מתחילות להשתמש בחזיית הנקה, למרות שבהריון עדיין לא מניקים, כחלק מתהליך ההכנה שהגוף עושה לקראת הלידה החזה של האישה נעשה רגיש מידי למגע ונזקק לחזיות נוחות ואיכותיות, ממש כמו חזיות הנקה, וממילא בקרוב לאישה מניקה הכי נוח להשתמש בחזיית הנקה שמאפשרת האכלה איכותית ונוחה לאמא ולתינוק.
 7. מוצרי וולדה-
  וולדה היא חברת מוצרי טיפוח טבעית המשיקה ליין המותאם לאישה ההריונית וגם למוצרי תינוקות טבעיים ואיכותיים, השימוש במוצרי וולדה ידוע בעולם כבטוח ומותאם לנשים בהריון ובזמן הנקה.
 8. מוצרי פאלמרס-
  פאלמרס היא חברה המתמחה במוצרי טיפוח איכותיים ומותאמים במיוחד לצרכים שונים כמו למשל הסרה וטשטוש סימני מתיחה מהבטן ההריונית לאחר הלידה, שימוש במוצרי פאלמרס ידוע כיעיל ומוכר כמוצר איכותי, בהריונית אנו מביאים קרמים שונים המיועדים להסרת וטשטוש סימני מתיחה מהבטן לנשים לאחר לידה.

לסיכום, מוצרי הריון
לנשים בהריון אין המון מוצרים, אך מתוך ההיצע הלא גדול של האפשרויות כדאי לשים לב שהרבה מהמוצרים חשובים עד הכרחיים ממש, ולכן מומלץ מאוד לשים לב ולרכוש מוצרי הריון שיכולים להועיל ולהקל ממש את החיים של האישה בהריון.

0
  0
  סל הקניות שלך
  סל הקניות ריק
   Calculate Shipping
   מימוש קופון

   לחפש את המוצר המושלם עבורך

   לא מצאת את מה שחיפשת ? שלחי לנו הודעה !