לוגו הריונית חדש
כרית הריון

כרית הנקה

כרית הנקה בייבי אפור בהיר
המחיר המקורי היה: ₪249.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪199.00.
כרית הנקה בייבי עור טבעוני
המחיר המקורי היה: ₪249.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪199.00.
כרית הנקה בייבי אפור כהה
כרית הנקה בייבי אפור כהה
המחיר המקורי היה: ₪249.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪199.00.
כרית הנקה בייבי אופוויט
כרית הנקה בייבי אופוויט
המחיר המקורי היה: ₪249.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪199.00.

9 סיבות להשתמש בכרית שלנו ולמה היא הכי מומלצת

כרית-הנקה-פרימיום

אז מה זה אומר כרית הנקה?

היא כרית בצורה מיוחדת, המיועדת להקל בהאכלה של התינוק הקטן,בזמן הנקה נשים יושבות בתנוחה לא נוחה שלאורך זמן עלולה להזיק לגב, לצוואר וגם לזרועות, תנוחת ההאכלה הלא נוחה משפיעה רבות גם על יציאת החלב לתינוק, יש קשר ישיר בין הנוחות והרוגע של האם, לאופן יציאת החלב ולכמות החלב הנוצרת בגוף, אמנם הכרית נקראת הנקה אך אפשר להשתמש בה ואפילו רצוי להשתמש בכרית גם בהאכלת התינוק מבקבוק, ועבור שימושים אחרים לגמרי.

1. נוחות לאם ולתינוק

השימוש בכרית נוח מאוד, גם לאם המניקה וגם לתינוק שיכול לאכול מתוך תנוחה נעימה ונוחה, כשהאמא מאכילה את התינוק ומניחה אותו על הכרית בגובה החזה וכך נוח לתינוק ולאמא.

2. מסייע להפחית מתח משרירי הגב והזרועות

מאפשר לאמא להוריד עומס מהגב והמזרועות, נשם שמניקות ללא כרית הנקה מפתחות לאורך זמן כאבי שרירים בגב העליון, בכתפיים ובזרועות כיוון שהישיבה בתנוחה אחת,לא נוחה כשהגב מכופף והזרועות מחזיקות את משקל התינוק שגדל בהדרגה , מתחיל סביב 3 קילו ויכול להגיע תוך מספר חודשים למשקל כפול ויותר

3. הקלה על הנשימה ושינה טובה יותר

השימוש בכרית מייצב את היציבה של האם בזמן ההאכלה ומאפשרת לה לנשום טוב יותר עם גב זקוף, גם השינה עליה תומכת בראש ובצוואר ומרימה את החלק העליון של הגוף וכך מאפשרת פתיחה של דרכי הנשימה והקלה על קשיי נשימה.

4. מאפשרת הנקה בתנוחות שונות

להנקה יש מספר תנוחות , אמנם כולם מכירים את התנוחה הנפוצה ביותר שבה התינוק שוכב כשגופו לצד והאם מניקה אותו, אך ניתן להניק גם כשהתינוק שוכב לאורך גופה של האם, או ישנם פעמים שבהם יועצות ההנקה מציעות דווקא להניק בתנוחת הפוטבול, ואם עוד לא ניסיתן תנוחת הנקה בחצי שכיבה לא הרגשתן עדיין מהו התענוג של ההנקה, התנוחות השונות של ההנקה מתאפשרות בזכות כרית הנקה שמקלה על האמא ועל התינוק ומאפשרת להן להמשיך להניק בכיף ובנוחות.

5. מתאימה לתינוקות עם ריפלוקס ומקלה על קוליק

תינוקות שסובלים מריפלוקס צריכים לאכול ולהשאיר את הראש כלפי מעלה גם לאורך ההאכלה וגם זמן מסויים לאחר האוכל, כיוון שאם לא כך האוכל מהקיבה עולה להם והם מרגישים תחושת שריפה (זוכרות את הצרבות בסוף ההריון? משהו כזה בערך) ולכן השימוש בכרית הריון יכול מאוד להקל על ההאכלה של התינוקות בתנוחה מתאימה, וכן לאחר ההאכלה ניתן להניח את התינוק בצורה בטוחה כשראשו גבוה על הכרית וגופו נתמך בצדדים מהכרית הנקה.

6. נוח ונקי

השימוש בכרית הנקה מאוד נוח, בנוסף כרית ההנקה מגיעה עם ציפית נעימה למגע וכביסה, ניתן להסיר את הציפוי של הכרית ולכבס, כך שאין חשש אם נטף חלב אפשר בקלות להסיר ולנקות, ובנוסף אפשר להזמין ציפויים בצבעים שונים, ולגוון בצבע ובסגנון הכרית, ואפילו להתאים את צבע הכרית לצבע המצעים בחדר השינה.

7. יכולה לשמש גם לשימושים נוספים

כרית הנקה יכולה לשמש גם כגדר לתינוק בזמן שהתינוק עדיין לא זוחל, הכרית יכולה לתחום את האזור שבו הוא נמצא ולאפשר לתינוק להיות בטוח ומוגן מנפילה, או מהתהפכות, אמנם הכרית לא יכולה להחליף את משטחי הפעילות, אך עדיין היא יכולה לעזור יחד עם משטח פעילות, לסמן לתינוק את האזור שבו הוא יכול להגיע, חשוב לשים לב, לא להשאיר את התינוק בלי השגחת מבוגר בשום מקרה, ובנוסף, כשהתינוק לומד לזחול הוא לומד גם בשלב כלשהו לעבור מחסומים, ולכן מומלץ לשים לב להתפתחות ולהשתמש בכרית על פי היכולות של התינוק.

8. נוחות במחיר

הכרית נוחה במחיר ומתאימה לכל כיס, כרית הנקה של הריונית שווה את ההשקעה החד פעמית שמניבה תוצאות והנאה לאורך שעות רבות, שווה להשקיע עוד מלפני הלידה כדי להרוויח גם את הזמן של ההריון, אך גם מי שלא הכירה את הכרית בזמן ההריון יכולה להנות ממנה בתקופת ההנקה ובמחיר נוח לכל כיס, השקעה איכותית שכדאי מאוד להשקיע עליה.

9. פינוק זה לא חטא

אמנם ההריון עבר ולרוב כבר אין את הקושי המלווה של הבטן הענקית והגדולה כמו בחודש תשיעי, אך עדיין חשוב לזכור שכאמא טריה יש לך תינוק פצפון שהרגע נולד, ולרוב לא ישן יותר מ3 שעות רצופות, שזה אומר שהלילות עדיין חסרי שינה ובטוח חסר לך במצטבר המון שעות שינה, ולכן בזמן שאת כן עולה לישון, פנקי את עצמך בכרית הנקה איכותית, שתאפשר לך להרדם כמו מלכה ולאסוף כח לפעם הבאה שהתינוק יאמר את דברו ואת תאלצי לקום במהירות כדי לבדוק מה הנסיך או הנסיכה הקטנים רוצים.

כרית-הנקה-מומלצת-

ההבדל בין כריות הנקה אחרות לכרית הריון והנקה שלנו

כרית הריון היא כרית המאפשרת לאישה ההריונית לעבור את ההריון בקלות, כרית הריון וכרית הנקה הן בעצם אותו מוצר, אלא שיש אנשים שמעדיפים לקרוא לו הנקה ויש שכרית הריון נראה להם שם יותר מתאים, ובפועל מה שיותר פופולרי זה מה שאנשים בוחרים לקרוא, וכדאי להבין מזה שהכרית מתאימה מאוד גם להריון וגם להנקה, ובעצם הכרית יכולה להתאים לכל אדם שאוהב נוחות ומחפש לישון בכיף,
הכרית בזמן הריון מועילה מאוד לאישה ההריונית, מקלה על התחושות והכאבים שמלווים הריון, לעומת זאת בזמן ההנקה הכרית מועילה גם לתינוק, ומאפשרת נוחות לאמא ולתינוק.

למה כרית הנקה מומלצת ביותר

ישנם המון סוגי כריות הנקה וגם מגוון של גדלים ואיכויות, כל אישה יכולה להתחבר למה שהכי קרוב לליבה, אך הכרית הנפוצה והמבוקשת ביותר היא הכרית של הריונית, כרית U,  הכרית גדולה ואיכותית, כרית הנקה הריונית, רכה ונעימה, בעלת ציפוי שנשלף בקלות ומתכבס, הכרית ארגונומית ומתאימה להנקה בנוחות מקסימלית.

מהי כרית הנקה פרימיום?

היא כרית שמבחוץ נראית אותו הדבר כמו כרית הנקה רגילה, אך במגע מרגישים רכות ונוחות שונים ואיכותיים יותר, כרית הפרימיום מכילה מילוי פלומה דמוי נוצות, מבחינת הרכות והאיכות המילוי בכרית משדרג את רמת הכרית בכמה רמות, אך חשוב להדגיש שמילוי הכרית אינו מגיע מבעלי חיים, אלא דימוי ידידותי לסביבה אך באיכות תואמת לנוצות.

לסיכום, כרית הנקה היא כרית הריון, שמיועדת להקל על החיים של האישה ההריונית, וגם האמא והתינוק שלה שלומדים להסתדר יחד, היא משמעותית ביותר לתחילת תקופת ההנקה, ולפעמים היא זו שתקבע את המשך ההנקה מכיוון שכשמצליחים להניק בקלות ובנוחות ההנקה יכולה להמשך, אם אם נוצרים קשיים רבים בתהליך ההנקה, לרוב אין כוח ומוטיבציה להמשיך ולהניק, וכרית ההנקה מאפשרת ממש רוגע ונוחות.

0
  0
  סל הקניות שלך
  סל הקניות ריק
   Calculate Shipping
   מימוש קופון

   לחפש את המוצר המושלם עבורך

   לא מצאת את מה שחיפשת ? שלחי לנו הודעה !