לוגו הריונית חדש
כרית הריון

טרמפולינה לתינוק

טרמפולינה לתינוק הפכה מזמן למוצר חובה, מהי בכלל הטרמפולינה,
למה כולם מתלהבים ממנה, ואיך כדאי להשתמש בה נכון קראו עוד

טרמפולינה לתינוק
מגיל לידה ועד 9 ק"ג

טרמפולינה רוקר לתינוק
מ-3 ק"ג עד 18 ק"ג

מהי טרמפולינה לתינוק

טרמפולינה לתינוק היא סוג של כיסא נדנדה שבו התינוק יכול לשכב בבטחה,
ניתן גם לשנות את התנוחה למצב נייח שבו אין תזוזה לכיסא, מושב התינוק צבעוני, נוח ומרווח, וניתן לשליפה ולכיבוס בקלות.

שימו לב שהמוצר מגיע רצועות חגירה לבטיחות מרבית,
בקדמת הטרמפולינה התינוק יכול להנות ממובייל המתחבר לכיסא, על המובייל יש צורות שונות המיועדות לגרות את סקרנות התינוק, המובייל גם ניתן להסרה במקרה הצורך,

בנוסף יש תכונה נלווית והיא הרטט, ניתן להפעיל ולכבות את הרטט לפי הצורך, ישנם גם סוגים שבהם יש מנגינות להרגעת התינוק.

הטרמפולינה מיועדת לתינוקות מגיל 0 , ישנם סוגי טרמפולינות שונות המיועדות החל ממשקל מסוים ו/או עד למשקלים שונים, כדאי לבדוק על כל מוצר מהו הגיל המומלץ שהיצרן רשם.

טרמפולינה לתינוק

יתרונות וחסרונות טרמפולינה לתינוק

מושב נוח ונעים – המושב בנוי ככיסא נעים ונוח לתינוק, המאפשר לתינוק הקטן להיות במהלך היום “במרכז העניינים” כיוון שאפשר לקחת את הטרמפולינה לכל מקום שבו ההורה נמצא, כך גם הוא במרחק ראיה והשגחה בזמן שנוח ונעים לו לשכב.

מובייל מאתגר להתפתחות – בני האדם הינם סקרניים מטבעם, תינוק נולד צמא להכיר את העולם, שכיבה בטרמפולינה נותנת לו את ההתעסקות הראשונית שבה הוא לומד להבחין בחפצים שנמצאים מולו על ידי המובייל התלוי קרוב אליו, ובמהלך החודשים הראשונים לחייו יתחיל התינוק לפתח את קשר העין יד, היכולת לשלוח את היד למשהו שנמצא בקרבת מקום ולגעת בחפץ, כשהתינוק מנסה לגעת במובייל הוא בעצם לומד ומפתח את היכולות הבסיסיות ביותר שהוא צריך לקראת החיים, להבחין בחפצים ולגעת בהם בשליחת יד, לפעמים כשהתינוק עייף מידי כדאי להוריד לו את משחקי הטרמפולינה שיוכל להשתעמם ולהירדם בקלות.

רטט/ מנגינה לרוגע- לאחר שהות ממושכת של התינוק ברחם האם, הוא נעשה רגיל לתנועה ולקולות, ברחם התינוק הרגיש את התנועה של האמא, ועכשיו כשהוא נולד כבר כשהוא צריך להירגע הרטט מאפשר לו להיזכר בתנועה שהרגיש ברחם וגורם לו לתחושה נעימה  ולרגיעה מהירה, ובנוסף המנגינות משמשות לו כקולות רקע ומסייעות לו להנאה ולשקט פנימי.

חסרונות – לכל טרמפולינה יש המלצות יצרן הכתובות עבור איזה גיל או משקל מיועדת הטרמפולינה הזו, מומלץ לשים לב האם ילדיכם בטווח הגיל או המשקל המומלץ, כמו כן , השימוש בטרמפולינה אמור להיות לזמן לא ארוך מידי בכל פעם, טווח של חצי שעה לרוב הוא זמן סביר, לאחר מכן כדאי להוציא את התינוק כדי שישנה תנוחה.

האם המוצר בטיחותי לתינוק

טרמפולינה לתינוק הינה בטיחותית כשהיא בעלת תו תקן,
המחייב שתהיה מצוידת בחגורת בטיחות, הנחת התינוק בתוכה מחייבת קשירתו גם כשהתינוק עדיין לא מתהפך,
השימוש בה מונע מהילד למפגש עם חפצים שנמצאים במרחב ועלולים להיות מסוכנים עבורו, אם משתמשים בטרמפולינה על פי הוראות השימוש אין סיבה לחשוש והשימוש בה בטיחותי ונעים לתינוק ולהורה אך עם זאת תמיד נדרש השגחת מבוגר כמו רוב מוצרי התינוקות.

המלצות שימוש ולמה צריך אותה

למה צריך טרמפולינה?
תינוק שנולד צריך הרבה התעסקות סביבו, להאכיל, להרים, להחליף , צורך עיקרי של התינוק הוא תחושה של תנועה, קול, או כמו שהורים רבים יעידו “תרימו אותי”, דרישה זו היא לגיטימית אך לפעמים מקשה על ההורים לבצע את שגרת חייהם, השימוש בטרמפולינה מאפשר לתינוק לחוש את התנועה והקולות שלהם הוא זקוק ועל ידי זה להירגע בזמן שהוא עדיין רואה את ההורה שלו לידו, ובאותו הזמן מאפשר להורה ידיים פנויות לעסוק בשלל המטלות שצריך לעשות תוך כדי.

המלצות שימוש
את התינוק מומלץ להניח במושב הטרמפולינה בשעות היום, וכשהוא נמצא במרחק השגחה על יד מבוגר, ובמרחק בטוח מפעוטות וילדים קטנים, מומלץ להניח את הטרמפולינה על הרצפה ולא בגובה, כדאי שתהיה על מרחב יציב ואחיד, לא מעל משחקים או בהבדלי גובה, לאחר שהתינוק נרגע ונרדם ניתן להעבירו ללול או מיטת תינוק לשכיבה מלאה. כשהתינוק עירני כדאי לשים לו את המובייל מולו כדי שישחק ויהנה מהגירויים להתפתחות שבמובייל, ולהדליק את המנגינות להנאה מירבית, וכשהוא עייף מומלץ להסיר את המובייל ולהדליק את הרטט, ומנגינה מרגיעה.

0
  0
  סל הקניות שלך
  סל הקניות ריק
   Calculate Shipping
   מימוש קופון

   לחפש את המוצר המושלם עבורך

   לא מצאת את מה שחיפשת ? שלחי לנו הודעה !