לוגו הריונית חדש
כרית הריון

חזיות הנקה

חזיית הנקה הינה חזייה המיועדת במיוחד לצורך מענה של האמא בזמן ההנקה ישנן סיבות רבות לחשיבות שלה קראו עוד

Products not found

מהי חזיית הנקה

חזיית הנקה היא חזייה הנועדה במיוחד לצורך של האמא המניקה, לחזייה ישנם 2 מצבים, הראשון הוא מצב סגור רגיל ככל חזייה והמצב השני הוא כשיש צורך להאכיל את התינוק ניתן לפתוח חלק מהחזיה ולהניק את התינוק בנוחות, ישנם סוגים רבים ושונים של חזיות הנקה וכן סגנונות שונים שמיועדים להעדפות המיוחדות לכל אחת.

מדוע צריך דווקא חזיית הנקה?

חזייה רגילה מיועדת להישאר צמודה לחזה האישה בכל שעות היום, ולכן האכלת תינוק יונק ללא לבישת חזיית הנקה המיועדת לכך מקשה על שליפת החזה מהחזיה ומצריכה הורדת כל החזיה בכל האכלה, מה שעלול להקשות מאוד על האמא. לעומת זאת בהאכלת התינוק כשהאמא לובשת חזיית הנקה, אין צורך להתפשט כשהתינוק רוצה לינוק, מספיק להסיר את החלק של החזיה שיכול להיפתח (בקלות, על ידי יד אחת) ובסיום ההנקה ניתן להחזיר את החלק שוב ולסגור את החזיה כך שתראה חזייה רגילה.

ישנם סוגים שונים של חזיות הנקה?

ישנם סוגים וסגנונות רבים של חזיות הנקה, אך לרוב יש כמה סוגים מובילים:

נוחה ללא ברזלים-
החזייה לא לוחצת חזק על החזה, נעימה ורכה למגע (לפעמים ישנם גם כריות ריפוד)  ונותנת תחושה טבעית ונוחה במיוחד לאמא שלובשת אותה. חזיית הנקה שלא לוחצת מקלה על יצור החלב בחזה ונותנת לאמא הרגשה נעימה וקלילה בין ההנקות וגם כשהחלב מתחיל להתמלא בחזה.

חזיית הנקה עם ברזלים-
חזייה שמשדרת חיים כרגיל, היא מרימה את החזה ומאפשרת לאמא להרגיש טוב ונעים כשהיא נראית מעולה עם חזה מורם בחזייה שתוספת טוב את החזה שגדל, החזיה מאפשרת לאמא גם להניק את התינוק וגם להמשיך להיראות במיטבך.

חזיית הנקה מינימייזר-
חזייה שנועדה לנשים שהחזה שלהן גדול עוד לפני שהן מניקות, ועכשיו שהחזה גדל עוד בעקבות החלב וההנקה האמא מרגישה צורך לא להבליט מידי את החזה וליצור אשליה של חזה מעט יותר קטן, חזיית מינימייזר מושלמת עבור התחושה הזו, הגזרה שלה נועדה להראות כאילו החזה יותר קטן ממה שהוא באמת, ועדיין היא מאוד נוחה ונעימה.

חזיית הנקה דגם ספורט-
יכולה להיות גם גוזיית הנקה, מתאים לנשים שאוהבות תחושה ספורטיבית, בנוסף יתכן שהריפוד הנלווה לחזייה ניתן לשליפה בקלות לפי ההעדפה של האמא, לחזה מלא נפח או דווקא לחזייה תומכת ולחוצה.

האם חזיית הנקה משפיעה על החלב?

בחירה שנוחה לך ונעימה חשובה ביותר, אמא רגועה ונינוחה יכולה לייצר יותר חלב עבור תינוקה, בנוסף ישנו קשר הדוק בין חזייה לוחצת מידי למיעוט חלב, ולכן שימי לב להקפיד להתאים עבורך חזייה התואמת למידותייך ולא לוחצת מידי.

איך אדע מה גודל החזיה המתאימה לי?

לאחר הלידה גודל החזה של האישה גדל כיוון שהוא מייצר חלב עבור התינוק, אם את בזמן ההיריון ורוצה להכין עבורך חזיית הנקה טובה שתהיה לך מיד אחרי הלידה, פשוט תקני מידה אחת יותר (בcup ולא בהיקף מותניים שסביר שישאר אותו דבר גם אחרי הלידה) לדוגמא: אם עד היום המידה שלך היא 70C מומלץ לך לקנות במידה 70D ובכל מקרה בנוסף כדאי לקנות מאריך חזייה למקרה שהיקף החזה שלך יגדל מעט, מה שבטח יקרה בשבועיים הראשונים לאחר הלידה.

למי לא מתאים להשתמש בחזיית הנקה?

אמא שבחרה או שמסיבות כלשהן נאלצה לא להניק אין צורך להשתמש בה והיא יכולה להשתמש בחזייה רגילה, אך אמא שמניקה אפילו פעם אחת ביום מומלץ לה להשתמש בחזיית הנקה לנוחות מרבית שלך ושל תינוקך.

איך משתמשים בחזיית הנקה?

לאחר שבחרת את סוג החזיה שמתאים לך, לבשי את החזיה על גופך כשהפתח הניתן לפתיחה בעת ההנקה סגור, אם יש לך דליפת חלב המפריעה לך רצוי להשתמש ברפידות הנקה הסופגות את החלב הנוזל ומשאירות את החזיה יבשה. בזמן שאת צריכה להניק את תינוקך, מצאי לעצמך מיקום נוח ותנוחת ישיבה נוחה להנקה, הסירי את התיקתק הסוגר את החזיה (ניתן ביד אחת) מהשד שבו את רוצה להניק, והתחילי להאכיל את תינוקך, בסיום החזירי את הסוגר למקומו. שימי לב, חשוב להקפיד שהחזיה תישאר סגורה בזמן שאת לא מאכילה את התינוק.

0
  0
  סל הקניות שלך
  סל הקניות ריק
   Calculate Shipping
   מימוש קופון

   לחפש את המוצר המושלם עבורך

   לא מצאת את מה שחיפשת ? שלחי לנו הודעה !