בייבי נסט לתינוק

בייבי נסט בפירוש הפשוט הינו קן לתינוק, אבל למה בעצם הוא נהיה כל כך מבוקש ומומלץ לכל התינוקות בשנה הראשונה לחייהם קראו עוד

הזמנה מוקדמת
בייבי נסט במבי ביער...
199.00
הזמנה מוקדמת
בייבי נסט רכבת אקרו
199.00
הזמנה מוקדמת
בייבי נסט כוכב לבן
199.00
הזמנה מוקדמת
בייבי נסט במבי ארנב...
199.00

מהו קן לתינוק, בייבי נסט?

קן לתינוק או בשמו הבינלאומי "בייבי נסט" הוא כרית בד בצורת קן העשויה מבד נעים ונושם, הכרית ממולאת בחומר רך  שעליה התינוק אמור לשכב, החלק החיצוני של הכרית עשוי בצורה המזכירה קן של צפורים כיוון שהוא מגן מסביב על התינוק, בתחתית הבייבי נסט יש קשירה שלרוב ניתן לפתוח אותה כשהתינוק גדל מעט וצריך מקום יותר לרגליים, או כשצריכים להשתמש בזה כמשטח החתלה.

למה צריך בייבי נסט?

הורים רבים מספרים על קושי להרגיע את התינוק בשנה הראשונה לחייו, כשתינוק נולד הוא נפרד מרחם אימו, בתוך הרחם הוא היה רגיל למגע חם ומחבק כל הזמן, המגע והחמימות האלו נותנים לו הרגשה של מקום מוכר ולכן משרות עליו רוגע ואווירה נעימה, כאילו הוא עכשיו בידיים של אמא, את תחושת החמימות והחיבוק התינוק מקבל בשימוש בבייבי נסט, המגע של המזרן הרך יחד עם המזרן מסביב מדמה חיבוק, והוא נוח ונעים לתינוק, כל הורה רוצה שהתינוק שלו ירגיש נעים ויהיה רגוע.

מתי כדאי להשתמש בבייבי נסט?

בשעות היום כשצריך להרגיע את התינוק, או סתם לתת לו להתפנק ולהרגע ניתן לשים אותו בבייבי נסט, גם במעברים או כשאתם נמצאים במרחב אחר שהוא לא הבית או המקום המוכר  הבייבי נסט מתחם לתינוק את האזור שלו ומשאיר אותו רגוע, אם יצאתם לפיקניק, או לטיול, או אפילו לטיסה, השימוש בבייבי נסט יתגלה כיעיל ביותר ומרגיע, עבורך ועבור התינוק.

האם בייבי נסט בטוח לשימוש לתינוקות?

השימוש בבייבי נסט מותאם במיוחד עבור תינוקות רכים, כמובן שיש להשמע להוראות היצרן, ולקרוא את ההוראות בקפידה, וכך להבטיח את בטיחות תינוקכם, בנוסף להניח את הבייבי נסט על רצפה או שמיכה ולא גבוה מעל הרצפה, ולא להרים את התינוק כשהוא נמצא בתוך הבייבי נסט.

מתי לא כדאי להשתמש בביבי נסט?

השימוש בבייבי נסט מותאם לתינוקות מגיל 0 בשעות היום, ואינו מותאם לשינת לילה ארוכה, ובנוסף בזמן השימוש התינוק צריך להיות במרחק השגחה ממבוגר ובמרחק בטוח מילדים קטנים, יש להניח את התינוק על הגב כשהתינוק ישן , וניתן להניח על הבטן בהשגחה בשעת הערות.

איך מנקים את הבייבי נסט?

ניתן להכניס למכונה ב30 מעלות ללא מייבש, עדיפות ללא בגדים נוספים יחד איתו, לרוב ניתן לשלוף את המזרן לכיבוס אך אין צורך וכל הבייבי נסט נכנס למכונת כביסה סטנדרטית בלי בעיה.

איך מומלץ להשתמש בבייבי נסט?

הניחו את הבייבי נסט על הרצפה או על שמיכה או על דשא אם אתם במרחב טבעי, שימו לב שמיקמתם אותו במקום שטוח ללא גבהים שונים ולא מעל חפצים, ושאין בקרבת מקום חפצים מסוכנים לתינוק, הניחו מעל הבייבי נסט את התינוק, והשארו במרחק השגחה, ניתן לחתל את התינוק כשהוא שוהה בבייבי נסט, אם יש לכם רצון להרדים אותו אפשרי לשיר לו או להשמיע מנגינות שאהובות עליו, בסיום השימוש בבייבי נסט שימו לב לאחסון שלו במצב שלא לחוץ מידי שיאפשר לכם עוד שימוש מהנה לאורך זמן.

0
  0
  סל הקניות שלך
  סל הקניות ריק
   Calculate Shipping
   מימוש קופון